pon. - pt. 9:00 - 17:00, sob. 9:00 - 13:00
Obserwuj nas na / Rol-Art

U – Udanych zakupów w Rol-Art!

Nowoczesne plisy i gustowne przesłony rzymskie

Rol-Art. Zawsze udane zakupy!

Internet to skarbnica wiedzy, niesamowitych korzyści, ale również miejsce, gdzie spotkasz mnóstwo leciwej jakości produktów. W naszym salonie nie zmarnujesz czasu na ich przeglądanie. Rol-Art gwarantuje zawsze udane zakupy, dzięki czemu będziesz zadowolony, a zaoszczędzony czas będziesz mógł przeznaczyć w inny sposób!

Nowoczesne plisy i gustowne przesłony rzymskie

Rol-Art oferuje szereg nowoczesnych rozwiązań przesłon słonecznych wewnętrznych oraz zewnętrznych. Plisy zapewnią Ci doskonały sposób na regulowanie oświetlenia naturalnego w mieszkaniu. Dzięki plisom Ty decydujesz czy chcesz zasłonić dolną część okna czy górną. Z kolei rolety rzymskie, to świetna alternatywa dla tradycyjnych zasłon i firan. Szeroki wybór tkanin i szycia umożliwia dobranie odpowiedniego stylu zarówno do domu jak i biura. W razie potrzeby rolety rzymskie możesz włożyć do pralki i wyprać!

Nasze doświadczenie zbieramy już prawie 20 lat!

Dla każdego znajdziemy rozwiązanie!

Oferta firmy obejmuje cały wachlarz produktów liczący kilkanaście systemów przesłon okiennych, którą prezentujemy w systemach wewnętrznych i zewnętrznych: poziome, pionowe, rolowane i plisowane.