pon. - pt. 9:00 - 17:00, sob. 9:00 - 13:00
Obserwuj nas na / Rol-Art

A – Automatyka – nowoczesny, inteligetny dom

Inteligentny dom w nowoczesnym wydaniu

Inteligentny dom – dom w nowoczesnym wydaniu

Czym jest inteligentny dom? To dom wyposażony w nowoczesne systemy wyręczające nas z codziennych rytuałów, jak wieczorne gaszenie światła, opuszczanie żaluzji na noc lub w upalne dni, itp.

To rozwiązanie, które zastępuje nas w typowych codziennych sytuacjach, dzięki czemu zwiększa się nasz komfort.

To także spore oszczędności

Odpowiednia konfiguracja systemu daje nam sporo oszczędności związanych z elektrycznością w domu czy ogrzewaniem go. Odpowiednie ustawienie zasilania w gniazdkach, dbanie o właściwą temperaturę w domu zimą przez oszczędne ustawienie spalania gazu, regulowanie opuszczenia żaluzji w związku z pogodą na zewnątrz pozwolą nam oszczędzić nawet do 30% energii!

Dodatkowe instalacje inteligentnego domu, jak automatyczne opuszczane żaluzje zewnętrzne zwiększą u nas poczucie bezpieczeństwa.

Łącząc rolety zewnętrzne z systemem Inteligentnego domu zyskujemy kontrolę nad utratą ciepła zimą, ale także temperaturą wewnątrz domu latem. Zdalne sterowanie systemem zwiększa nasz komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Nasze doświadczenie zbieramy już prawie 20 lat!

Dla każdego znajdziemy rozwiązanie!

Oferta firmy obejmuje cały wachlarz produktów liczący kilkanaście systemów przesłon okiennych, którą prezentujemy w systemach wewnętrznych i zewnętrznych: poziome, pionowe, rolowane i plisowane.