pon. - pt. 9:00 - 17:00, sob. 9:00 - 13:00
Obserwuj nas na / Rol-Art

B – Bramy rolowane, segmentowe – na wymiar!

Idealne zabezpieczenie Twojego garażu, trwała, z wysokogatunkowej blachy.

Rolowana lub segmentowa brama garażowa na wymiar!

Brama garażowa na wymiar – idealne zabezpieczenie Twojego garażu. Trwała, z wysokogatunkowej blachy. Możesz wybrać bramę rolowaną lub segmentową. Wybierają bramę segmentową musisz pamiętać, że przy montażu potrzebujemy w garażu przestrzeni pod sufitem. Natomiast przy bramie rolowanej skrzynia musi być zamontowana nad ościeżem. Obie sprawdzą się w miejscach, gdzie mamy ograniczone możliwości związane z powierzchnią do zabudowy. Obie bramy posiadają mechanizmy automatyzujące otwieranie i zamykanie. Dokonamy pomiarów, podpowiemy jaki wybrać kolor, aby idealnie współgrał z Twoim domem, otoczeniem wokół garażu. 

Brama garażowa na wymiar

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Rol-Art. Jesteśmy producentem i w przypadku zdecydowania się na nasze produkty możecie liczyć na pełną i kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji Waszego zamówienia. Zapraszamy do kontaktu.

Nasze doświadczenie zbieramy już prawie 20 lat!

Dla każdego znajdziemy rozwiązanie!

Oferta firmy obejmuje cały wachlarz produktów liczący kilkanaście systemów przesłon okiennych, którą prezentujemy w systemach wewnętrznych i zewnętrznych: poziome, pionowe, rolowane i plisowane.