pon. - pt. 9:00 - 17:00, sob. 9:00 - 13:00
Obserwuj nas na / Rol-Art

L – Lamele, żaluzje – co jest teraz modne?

Korzystajmy z naturalnych tworzyw, drewnianych produktów

Modne i stylowe żaluzje oraz lamele. Co wybrać?

Modny dom możesz mieć niewielkim kosztem. Nie trzeba szukać na pchlich targach cennych przedmiotów, które komuś już są niepotrzebne. Wystarczy iść z duchem czasu i tym co aktualnie jest modne. Obecnie na topie jest dbałość o środowisko. Moda ta niesie ze sobą dużo dobrego. Jesteśmy już świadomymi konsumentami i chcemy, a nawet musimy myśleć o przyszłości naszej Planety. Ziemia potrzebuje naszego wsparcia, także kiedy decydujemy się na modne i stylowe żaluzje. Projektując dom, wyposażając mieszkanie, dekorując pokoje możemy pomóc naszej Planecie. Dokonamy pomiarów, podpowiemy jaki wybrać kolor, aby idealnie współgrał z Twoim domem, otoczeniem wokół garażu. 

Naturalne komponenty

Korzystajmy z naturalnych tworzyw, drewnianych produktów. Drewniane żaluzje, lamele dekorujące ściany, naturalne tkaniny, kwiaty to wszystko może pięknie wyglądać i być bezpieczne dla środowiska. Bądź jednocześnie na topie i dbaj o Planetę.

Nasze doświadczenie zbieramy już prawie 20 lat!

Dla każdego znajdziemy rozwiązanie!

Oferta firmy obejmuje cały wachlarz produktów liczący kilkanaście systemów przesłon okiennych, którą prezentujemy w systemach wewnętrznych i zewnętrznych: poziome, pionowe, rolowane i plisowane.