pon. - pt. 9:00 - 17:00, sob. 9:00 - 13:00
Obserwuj nas na / Rol-Art

O firmie

Producent Systemów Roletowych z Kielc

Rol-Art firma z blisko 20 letnim doświadczeniem

Od niemal dwóch dekad specjalizujemy się w produkcji systemów roletowych. Nasza oferta obejmuje różnego rodzaju przesłony okienne, takie jak poziome, pionowe, rolowane oraz plisowane, zarówno dla systemów wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Nasz wykwalifikowany personel służy profesjonalną pomocą i doradztwem, aby każdy mógł znaleźć idealne rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb i preferencji.

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

W naszej działalności specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży systemów roletowych wewnętrznych i zewnętrznych. W naszym asortymencie znajdziesz wysokiej jakości produkty, które doskonale spełniają swoją funkcję przez długi czas. W ofercie Rol-Art dostępne są plisy, rolety materiałowe, rolety rzymskie, moskitiery, żaluzje oraz wertykale. Dodatkowo, oferujemy także bramy garażowe rolowane, które znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu.

Jako doświadczony producent systemów roletowych oferujemy bezpłatny pomiar przeprowadzony przez naszych pracowników, którzy dokładnie określą Wasze potrzeby. Wychodząc naprzeciw dynamicznie zmieniającemu się rynkowi, specjalizujemy się także w automatyce, czyli systemach dla inteligentnych domów.

Rol-Art świętokrzyska firma produkcyjna

Nasze biuro znajduje się w Kielcach w województwie świętokrzyskim, gdzie produkujemy systemy roletowe z najwyższej jakości materiałów. Mimo że od wielu lat prowadzimy działalność w Kielcach, nasze produkty są dostępne na terenie całego województwa oraz ościennych miast. Jesteśmy również otwarci na współpracę z Klientami z całej Polski.

W naszej ofercie znajdziesz wiele produktów, które zapewnią ochronę przed słońcem i zwiększą prywatność w Twoim domu. Jesteśmy gotowi na realizację dużych zamówień dla wymagających Klientów. Zapraszamy do kontaktu przez e-mail, formularz kontaktowy lub telefon.

Nasze doświadczenie zbieramy już prawie 20 lat!

Dla każdego znajdziemy rozwiązanie!

Oferta firmy obejmuje cały wachlarz produktów liczący kilkanaście systemów przesłon okiennych, którą prezentujemy w systemach wewnętrznych i zewnętrznych: poziome, pionowe, rolowane i plisowane.