pon. - pt. 9:00 - 17:00, sob. 9:00 - 13:00
Obserwuj nas na / Rol-Art

 Żaluzje drewniane do domu 

Rol-Art. Producent Systemów Roletowych z Kielc

Drewniane żaluzje do domu cieszą się coraz większą popularnością wśród naszych Klientów. To nawiązanie do klasyki w bardzo dobrym stylu. Drewno jest materiałem naturalnym, które ma w sobie wyjątkową umiejętność nadawania wnętrzom niepowtarzalnego stylu i przyjemnego charakteru. Drewniane żaluzje tworzą w każdym pomieszczeniu oryginalny i ciepły klimat. 

Wygodne i modne rozwiązanie w stylu eko – żaluzje drewniane w Twoim domu 

Nasze żaluzje drewniane wykonane są z połączenia wysokiej jakości naturalnego drewna lipowego oraz dębowego. Ich pojedyncze listewki posiadają dodatkową warstwę lakieru, która skutecznie chroni je przed czynnikami zewnętrznymi. Nasze żaluzje drewniane dostępne są w dwóch rozmiarach lamelek: 25 mm oraz 50 mm. Jeśli wahasz się, które z dostępnych rozmiarów najlepiej sprawdzi się w Twoim domu, skontaktuj się z nami i przedstaw nam swój problem. Nasi doświadczeni pracownicy z chęcią pomogą Ci podjąć najlepszą z możliwych decyzji. 

Montaż żaluzji drewnianych – zaaranżuj swoje wnętrze z klasą 

Każde pomieszczenie, w którym na oknach zostały zamieszczone drewniane żaluzje, nabiera zupełnie innego wymiaru. Montaż takich elementów dzięki swojej konstrukcji pozwala na kontrolowanie padających promieni słonecznych i ich dostosowywanie się do naszego zapotrzebowania. Genialna możliwość obracania lamelek o 180 stopni gwarantuje dostosowanie światła oraz cienia do każdego wnętrza w indywidualny sposób. Poza niepowtarzalnymi zaletami wizualnymi, żaluzje drewniane doskonale spełniają również swoją funkcję ochrony pomieszczeń przed nadmiernym nagrzaniem, oświetleniem czy ciekawością sąsiadów bądź przechodniów. Nasze żaluzje drewniane można zamontować na listwie przyszybowej, wnęce okiennej, skrzydle okiennym czy ścianie. Posiadają one specjalną opcję utrzymywania się w pionowej pozycji nawet w czasie poruszania okien. Takie rozwiązanie zapobiega kołysaniu się żaluzji i uderzaniu o ramę okna, zabezpieczając ją przed uszkodzeniem. 

Żaluzje drewniane lub bambusowe – wybierz model idealny dla siebie

Oprócz przepięknych drewnianych żaluzji wiele osób decyduje się również na wybór żaluzji bambusowych. Produkt ten jest świetnym połączeniem funkcjonalności, ekologicznego rozwiązania oraz wysokiej estetyki we wnętrzach. Żaluzje bambusowe wykonane są z wysokiej jakości drzew azjatyckich, dzięki czemu tworzą we wnętrzach jednocześnie orientalny i przytulny klimat. 

Żaluzje idealne do Twoich wnętrz 

Zapoznaj się z naszym szerokim asortymentem żaluzji wewnętrznych i postaw na nietuzinkowe rozwiązania, które dodadzą Twoim wnętrzom przyjaznej i ciepłej atmosfery, jednocześnie zapewniając ochronę przed intensywnymi promieniami słonecznymi. Zapraszamy do kontaktu! 

Zobacz inne podobne wpisy

Rolety drewniane 

Rolety są istotnym wyposażeniem każdego budynku, a ich zastosowanie wykorzystuje się w powierzchniach okiennych m.in. […]

Nasze doświadczenie zbieramy już prawie 20 lat!

Dla każdego znajdziemy rozwiązanie!

Oferta firmy obejmuje cały wachlarz produktów liczący kilkanaście systemów przesłon okiennych, którą prezentujemy w systemach wewnętrznych i zewnętrznych: poziome, pionowe, rolowane i plisowane.