pon. - pt. 9:00 - 17:00, sob. 9:00 - 13:00
Obserwuj nas na / Rol-Art

Żaluzje fasadowe 

Rol-Art. Producent Systemów Roletowych z Kielc

Żaluzje fasadowe to wysokiej jakości osłony okienne, które przystosowane są do montowania ich na zewnątrz budynku. Nowoczesne i bardzo eleganckie produkty doskonale sprawdzają się na obiektach o dużych przeszkleniach. Wśród Klientów cenione są za posiadanie wielu zalet, które z pewnością ułatwiają codzienne funkcjonowanie każdego z domowników. 

Zalety żaluzji fasadowych – dlaczego warto wybrać ten rodzaj osłon okiennych na zewnątrz?

Żaluzje fasadowe w systemie podtynkowym SKYFLOW posiadają wiele zalet, które zachęcają naszych Klientów do ich nabywania. Przede wszystkim ochraniają one budynek przed nadmiernym nasłonecznieniem, a płynne sterowanie żaluzją w zakresie 90 i 180 stopni sprawia, że każdy właściciel może ustawić dopasowany do swoich potrzeb stopień przenikania światła do wewnątrz. Lekka i prosta konstrukcja aluminiowa to kolejny atut żaluzji fasadowych. Zaciemnienie zewnętrzne okien oraz szklanych fasad daje swobodę przed ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów lub przechodniów, a także zmniejszają poziom przenikającego hałasu. Warto pamiętać, że wysoka jakość tych produktów umożliwia również współpracę z systemem automatyki pogodowej. Jesteśmy pewni, że tak szeroki zakres zalet jasno przemawia do naszych Klientów i dlatego coraz częściej decydują się oni na takie rozwiązania. 

Żaluzje fasadowe jako izolator 

Nasze żaluzje fasadowe doskonale prezentują się na każdym budynku i z pewnością poprawiają zewnętrzny wygląd elewacji. Stosowanie ich na szklanych powierzchniach o znaczących gabarytach wydobywa z nich kolejną cechę, a mianowicie są one doskonałymi izolatorami, zapewniającymi poprawny rozkład temperatury w pomieszczeniu. 

System podtynkowy SKYFLOW dla żaluzji fasadowych 

Żaluzje fasadowe dzięki swojej konstrukcji zapewniają możliwość zbudowania skrzynki wraz z niezbędną prowadnicą pod zewnętrzną warstwą ocieplenia budynku. Takie rozwiązanie sprawia, że w świetle szyby są widoczne jedynie ruchome lamele. Po podciągnięciu chowają się one w sposób bardzo estetyczny pod elewacją budynku. Jeśli szukasz żaluzji fasadowych idealnych do swojego domu, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami. Odpowiemy na każde nurtujące Cię pytanie. Do zobaczenia! Do usłyszenia! 

Zobacz inne podobne wpisy

Nasze doświadczenie zbieramy już prawie 20 lat!

Dla każdego znajdziemy rozwiązanie!

Oferta firmy obejmuje cały wachlarz produktów liczący kilkanaście systemów przesłon okiennych, którą prezentujemy w systemach wewnętrznych i zewnętrznych: poziome, pionowe, rolowane i plisowane.