pon. - pt. 9:00 - 17:00, sob. 9:00 - 13:00
Obserwuj nas na / Rol-Art

Żaluzje fasadowe 

Rol-Art. Producent Systemów Roletowych z Kielc

Żaluzje fasadowe to wysokiej jakości osłony okienne, które przystosowane są do montowania ich na zewnątrz budynku. Nowoczesne i bardzo eleganckie produkty doskonale sprawdzają się na obiektach o dużych przeszkleniach. Wśród Klientów cenione są za posiadanie wielu zalet, które z pewnością ułatwiają codzienne funkcjonowanie każdego z domowników. 

Zalety żaluzji fasadowych – dlaczego warto wybrać ten rodzaj osłon okiennych na zewnątrz?

Żaluzje fasadowe w systemie podtynkowym SKYFLOW posiadają wiele zalet, które zachęcają naszych Klientów do ich nabywania. Przede wszystkim ochraniają one budynek przed nadmiernym nasłonecznieniem, a płynne sterowanie żaluzją w zakresie 90 i 180 stopni sprawia, że każdy właściciel może ustawić dopasowany do swoich potrzeb stopień przenikania światła do wewnątrz. Lekka i prosta konstrukcja aluminiowa to kolejny atut żaluzji fasadowych. Zaciemnienie zewnętrzne okien oraz szklanych fasad daje swobodę przed ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów lub przechodniów, a także zmniejszają poziom przenikającego hałasu. Warto pamiętać, że wysoka jakość tych produktów umożliwia również współpracę z systemem automatyki pogodowej. Jesteśmy pewni, że tak szeroki zakres zalet jasno przemawia do naszych Klientów i dlatego coraz częściej decydują się oni na takie rozwiązania. 

Żaluzje fasadowe jako izolator 

Nasze żaluzje fasadowe doskonale prezentują się na każdym budynku i z pewnością poprawiają zewnętrzny wygląd elewacji. Stosowanie ich na szklanych powierzchniach o znaczących gabarytach wydobywa z nich kolejną cechę, a mianowicie są one doskonałymi izolatorami, zapewniającymi poprawny rozkład temperatury w pomieszczeniu. 

System podtynkowy SKYFLOW dla żaluzji fasadowych 

Żaluzje fasadowe dzięki swojej konstrukcji zapewniają możliwość zbudowania skrzynki wraz z niezbędną prowadnicą pod zewnętrzną warstwą ocieplenia budynku. Takie rozwiązanie sprawia, że w świetle szyby są widoczne jedynie ruchome lamele. Po podciągnięciu chowają się one w sposób bardzo estetyczny pod elewacją budynku. Jeśli szukasz żaluzji fasadowych idealnych do swojego domu, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami. Odpowiemy na każde nurtujące Cię pytanie. Do zobaczenia! Do usłyszenia! 

Zobacz inne podobne wpisy

Poziome żaluzje w salonie?

Żaluzje poziome świetnie sprawdzają się nie tylko w przypadku powierzchni biurowych, ale także domów jednorodzinnych. […]

 Producent rolet z Kielc 

Od prawie 20 lat dostarczamy naszym Klientom najwyższej jakości rolety z różnorodnego materiału. Nasze produkty […]

Nasze doświadczenie zbieramy już prawie 20 lat!

Dla każdego znajdziemy rozwiązanie!

Oferta firmy obejmuje cały wachlarz produktów liczący kilkanaście systemów przesłon okiennych, którą prezentujemy w systemach wewnętrznych i zewnętrznych: poziome, pionowe, rolowane i plisowane.