pon. - pt. 9:00 - 17:00, sob. 9:00 - 13:00
Obserwuj nas na / Rol-Art

Rolety materiałowe Rol-Art 

Dlaczego warto wybrać nasze rolety materiałowe do swoich wnętrz?

Chcesz zamówić rolety do swojego domu lub biura, ale nie do końca wiesz, czym kierować się przy ich wyborze? Marzysz o stworzeniu klimatycznych wnętrz, ale nie wiesz, które rolety będą pasowały to Twojego wystroju? Obecnie na rynku dostępnych jest wiele rodzajów i modeli rolet, które wykonane są z różnorodnych materiałów. Jako producenci oraz doświadczeni sprzedawcy tych produktów chętnie pomożemy Ci w wyborze idealnych przesłon okiennych

Idealne przesłony okienne, czyli wybierz rolety materiałowe od Rol-Art – Kielce i okoliczne miejscowości

Rolety materiałowe wyróżniają się z pewnością tym, że można zastosować je do wszelkich rodzajów pomieszczeń. Ich uniwersalny wygląd sprawia, że pasują praktycznie do wszystkich wnętrz i prezentują się doskonale. Gdzie można zamontować rolety materiałowe? Nasze rolety materiałowe świetnie prezentują się w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, a także przemysłowych o specjalnych wymaganiach. Gdzie wyposażysz się w rolety materiałowe Rol-Art? Nasze produkty polecane są wszystkim mieszkańcom Kielc oraz okolicznych miejscowości, do których zaliczamy m.in.: Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Busko-Zdrój, Opatów, a także Kraków czy Jędrzejów. 

Ciekawe rozwiązanie, rozbudowana konfiguracja, wysoka jakość

Nasze rolety materiałowe cechują się dużym wyborem rozwiązań systemowych, dzięki czemu możesz dostosować naszą ofertę do swoich preferencji. Duża różnorodność kolorów profili, jak i tkanin pozwala dopasować produkt do indywidualnych potrzeb i wizji naszych Klientów. Ponadto dzięki odpowiednim tkaninom nasze rolety materiałowe można montować w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności bądź uzyskać zwiększoną izolację termiczną. 

Dlaczego warto wybrać nasze rolety materiałowe do swoich wnętrz?

Rolety materiałowe od Rol-Art wyróżniają się wysoką jakością wykonania, dbałością o detale oraz świetnym designem.  Różnorodność w modelach, wzorach i kolorach daje szansę na dostosowanie naszych produktów do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Nasza szeroka oferta obejmuje rolety, które mogą powstać z wykorzystaniem różnorodnych tkanin – od przeziernych po tkaniny o wyraźnej strukturze. Ponadto rolety materiałowe to niezwykle funkcjonalne i praktyczne rozwiązanie. To idealna ochrona przed ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów lub przechodniów, dzięki której zadbasz o poczucie prywatności i intymności w domu, mieszkaniu lub innym pomieszczeniu użytkowym. 

Zobacz inne podobne wpisy

Poziome żaluzje w salonie?

Żaluzje poziome świetnie sprawdzają się nie tylko w przypadku powierzchni biurowych, ale także domów jednorodzinnych. […]

Nasze doświadczenie zbieramy już prawie 20 lat!

Dla każdego znajdziemy rozwiązanie!

Oferta firmy obejmuje cały wachlarz produktów liczący kilkanaście systemów przesłon okiennych, którą prezentujemy w systemach wewnętrznych i zewnętrznych: poziome, pionowe, rolowane i plisowane.