pon. - pt. 9:00 - 17:00, sob. 9:00 - 13:00
Obserwuj nas na / Rol-Art

 Żaluzje drewniane – jak je wykorzystać w przestrzeni domowej?

Rol-Art. Producent Systemów Roletowych z Kielc

Żaluzje drewniane to w ostatnich sezonach całkowity bestseller, który powrócił do łask wśród wielu Klientów. To bardzo modny produkt, który ludzie chętnie wybierają i montują w swoich domach, mieszkaniach czy biurach. Świetnie spełniają swoją funkcję, a dodatkowo dodają wiele ciepła, przytulności oraz rodzinnej atmosfery do wnętrz. 

Eleganckie żaluzje drewniane idealne do Twojego wnętrza 

Żaluzje drewniane to jedno z najciekawszych rozwiązań dedykowanych jako dekoracje okienne. Oczywiście ich głównym zadaniem jest osłanianie i zabezpieczanie wnętrza przed nadmiernymi promieniami słonecznymi, a tym samym wysoką temperaturą w pomieszczeniach. Nie zmienia to jednak faktu, że produkt ten wprowadza fenomenalną nutę ciepłej i przyjemnej atmosfery, a także jest nowoczesnym i efektownym trendem. Żaluzje drewniane wykorzystuje się w pomieszczeniach biurowych, lokalach użytkowych, salach konferencyjnych, ale przede wszystkim w domach i mieszkaniach. To niepowtarzalny dodatek podczas aranżacji przestrzeni domowej. 

Jesteśmy producentem żaluzji drewnianych – produkty prosto z Kielc 

Wykonujemy najwyższej jakości żaluzje drewniane, a ich łatwość regulacji natężenia wpadającego światła powoduje, że Klienci uwielbiają takie rozwiązania. Możliwość zmiany kątów nachylenia płatków sprawia, że można samemu decydować o zachowaniu całkowitej widoczności na zewnątrz, jednocześnie eliminując nadmierne nasłonecznienie. Ponadto w bardzo płynny sposób udaje się regulować kierunkiem oraz ilością wpadającego światła do wnętrza. Jesteśmy producentem żaluzji drewnianych z Kielc, który dba o każdy detal tych produktów, ich funkcjonalność oraz estetykę. Cieszymy się, że tak wielu Klientów wybiera właśnie produkty naszej firmy. 

Żaluzje drewniane – poznaj naszą ofertę

W naszej ofercie posiadamy świetnie wyglądające i sprawdzające się na co dzień żaluzje drewniane, które występują w bardzo atrakcyjnych cenach. Ponadto znajdziesz u nas także plisy, rolety materiałowe, rolety rzymskie, wertikale, screeny, rolety zewnętrzne i bramy rolowane. Jeśli jesteś zainteresowany którymś z naszych produktów, zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy, a także wiadomość e-mail oraz rozmowę telefoniczną. Zapraszamy! 

Zobacz inne podobne wpisy

Nasze doświadczenie zbieramy już prawie 20 lat!

Dla każdego znajdziemy rozwiązanie!

Oferta firmy obejmuje cały wachlarz produktów liczący kilkanaście systemów przesłon okiennych, którą prezentujemy w systemach wewnętrznych i zewnętrznych: poziome, pionowe, rolowane i plisowane.