pon. - pt. 9:00 - 17:00, sob. 9:00 - 13:00
Obserwuj nas na / Rol-Art

 Żaluzje drewniane – jak je wykorzystać w przestrzeni domowej?

Rol-Art. Producent Systemów Roletowych z Kielc

Żaluzje drewniane to w ostatnich sezonach całkowity bestseller, który powrócił do łask wśród wielu Klientów. To bardzo modny produkt, który ludzie chętnie wybierają i montują w swoich domach, mieszkaniach czy biurach. Świetnie spełniają swoją funkcję, a dodatkowo dodają wiele ciepła, przytulności oraz rodzinnej atmosfery do wnętrz. 

Eleganckie żaluzje drewniane idealne do Twojego wnętrza 

Żaluzje drewniane to jedno z najciekawszych rozwiązań dedykowanych jako dekoracje okienne. Oczywiście ich głównym zadaniem jest osłanianie i zabezpieczanie wnętrza przed nadmiernymi promieniami słonecznymi, a tym samym wysoką temperaturą w pomieszczeniach. Nie zmienia to jednak faktu, że produkt ten wprowadza fenomenalną nutę ciepłej i przyjemnej atmosfery, a także jest nowoczesnym i efektownym trendem. Żaluzje drewniane wykorzystuje się w pomieszczeniach biurowych, lokalach użytkowych, salach konferencyjnych, ale przede wszystkim w domach i mieszkaniach. To niepowtarzalny dodatek podczas aranżacji przestrzeni domowej. 

Jesteśmy producentem żaluzji drewnianych – produkty prosto z Kielc 

Wykonujemy najwyższej jakości żaluzje drewniane, a ich łatwość regulacji natężenia wpadającego światła powoduje, że Klienci uwielbiają takie rozwiązania. Możliwość zmiany kątów nachylenia płatków sprawia, że można samemu decydować o zachowaniu całkowitej widoczności na zewnątrz, jednocześnie eliminując nadmierne nasłonecznienie. Ponadto w bardzo płynny sposób udaje się regulować kierunkiem oraz ilością wpadającego światła do wnętrza. Jesteśmy producentem żaluzji drewnianych z Kielc, który dba o każdy detal tych produktów, ich funkcjonalność oraz estetykę. Cieszymy się, że tak wielu Klientów wybiera właśnie produkty naszej firmy. 

Żaluzje drewniane – poznaj naszą ofertę

W naszej ofercie posiadamy świetnie wyglądające i sprawdzające się na co dzień żaluzje drewniane, które występują w bardzo atrakcyjnych cenach. Ponadto znajdziesz u nas także plisy, rolety materiałowe, rolety rzymskie, wertikale, screeny, rolety zewnętrzne i bramy rolowane. Jeśli jesteś zainteresowany którymś z naszych produktów, zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy, a także wiadomość e-mail oraz rozmowę telefoniczną. Zapraszamy! 

Zobacz inne podobne wpisy

Żaluzje fasadowe 

Żaluzje fasadowe to wysokiej jakości osłony okienne, które przystosowane są do montowania ich na zewnątrz […]

Nasze doświadczenie zbieramy już prawie 20 lat!

Dla każdego znajdziemy rozwiązanie!

Oferta firmy obejmuje cały wachlarz produktów liczący kilkanaście systemów przesłon okiennych, którą prezentujemy w systemach wewnętrznych i zewnętrznych: poziome, pionowe, rolowane i plisowane.