pon. - pt. 9:00 - 17:00, sob. 9:00 - 13:00
Obserwuj nas na / Rol-Art

Bramy rolowane – co to takiego? 

Rol-Art. Producent Systemów Roletowych z Kielc

Coraz więcej osób decyduje się na montaż bram rolowanych w swoich garażach w domach jednorodzinnych lub w magazynach czy halach. To świetna inwestycja na lata, która pozwala cieszyć się jej wieloma zaletami. Bramy rolowane ułatwiają codzienne funkcjonowanie przy zachowaniu wysokiej jakości oraz trwałości. Czym dokładnie są bramy rolowane? Co je charakteryzuje i wyróżnia? W tym artykule nakreślimy Wam zalety tego produktu. 

Zalety bram rolowanych – dlaczego warto w nie zainwestować?

Jako producent bram rolowanych przykładamy wszelkich starań, aby nasz produkt cieszył się uznaniem i funkcjonalnością przez wiele lat. Bramy rolowane wykonane są z wysokogatunkowej blachy, która cechuje się odpornością na ścieranie oraz działanie czynników atmosferycznych. Bramy te zabezpieczają przed włamaniem, zmiennymi warunkami atmosferycznymi oraz ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów lub przechodniów. Ich prosta konstrukcja zapewnia bezawaryjną pracę, niskie koszty eksploatacji oraz łatwy i szybki montaż. Ponadto jako producenci bram zadbaliśmy o bogatą gamę dostępnych kolorów, dzięki czemu oprócz funkcjonalności nasze produkty są również doskonałym elementem dekoracyjnym, który dopełnia wygląd budynku oraz przestrzeni znajdującej się wokół. 

Bramy rolowane – gdzie można je zamontować? 

Bramy wykorzystywane są na zewnątrz oraz do wewnątrz obiektów, które już istnieją lub dopiero powstają. Doskonale sprawdzają się w miejscach o ograniczonych możliwościach powierzchniowych, gdzie dostępny jest niewielki obszar możliwy do zabudowy. Bramy rolowane mają zastosowanie we wszystkich gałęziach przemysłu i chronią wjazdy garażowe, otwory budowlane, a także otwory pomieszczeń magazynowo – składowych czy hal produkcyjnych

Producent bram rolowanych – Kielce i okolice 

Nasza siedziba mieści się w województwie świętokrzyskim, a dokładniej w Kielcach. To właśnie tam pracujemy nad coraz to nowszymi rozwiązaniami dla naszych Klientów. Zajmujemy się sprzedażą nie tylko bram rolowanych, ale także m.in. rolet materiałowych, zewnętrznych, rzymskich, moskitier, plis czy żaluzji. Jeśli jesteś z Kielc lub okolic, a więc np. z Ostrowca Świętokrzyskiego, Sandomierza, Włoszczowa, Połanic, Opatowa, Chmielnika, Kunowa lub Nowej Słupi, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty darmowego pomiaru. Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź dla siebie idealne rozwiązanie. Zapraszamy! 

Zobacz inne podobne wpisy

Rolety drewniane 

Rolety są istotnym wyposażeniem każdego budynku, a ich zastosowanie wykorzystuje się w powierzchniach okiennych m.in. […]

 Producent rolet z Kielc 

Od prawie 20 lat dostarczamy naszym Klientom najwyższej jakości rolety z różnorodnego materiału. Nasze produkty […]

Nasze doświadczenie zbieramy już prawie 20 lat!

Dla każdego znajdziemy rozwiązanie!

Oferta firmy obejmuje cały wachlarz produktów liczący kilkanaście systemów przesłon okiennych, którą prezentujemy w systemach wewnętrznych i zewnętrznych: poziome, pionowe, rolowane i plisowane.