pon. - pt. 9:00 - 17:00, sob. 9:00 - 13:00
Obserwuj nas na / Rol-Art

Rolety, moskitiery, żaluzje, plisy – co wybrać?

Rol-Art. Producent Systemów Roletowych z Kielc

Na obecnym rynku posiadamy wiele możliwości zakrycia okien zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Szeroki asortyment systemów roletowych pozwala na dostosowanie produktu do potrzeb i preferencji naszych Klientów. Każdy model posiada zarówno wady, jak i zalety, dlatego, zanim dokonasz zakupu, ważne jest, byś odpowiednio zastanowił się i przeanalizował to, czego wymagasz od swojego systemu roletowego.

Oferta Rol-Art dostosowana do Twoich potrzeb 

W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości plisy, a więc przesłony okienne, które łączą w sobie wiele możliwości regulacji światła z niebanalnymi walorami estetycznymi. To coraz częściej stosowane rozwiązanie wśród naszych Klientów i jako jedyne pozwala zasłonić dowolną część okna. Plisy są stosowane praktycznie w każdym pomieszczeniu. Sprawdzają się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w biurach. Wśród faworytów nie brakuje także klasycznych żaluzji, które niewątpliwie są najbardziej rozpoznawalnym produktem systemów roletowych.

Doskonale spełniają swoją funkcję na dużych przeszkleniach domów prywatnych, pomieszczeń biurowych, sal konferencyjnych, szkół, recepcji czy innych budynków użytkowych. W Rol-Art oferujemy żaluzje drewniane, bambusowe, laminowane, aluminiowe, perforowane oraz drewniane. Tak szeroki wybór powoduje, że nasze produkty świetnie wkomponują się w każde wnętrze, spełniając swoją funkcję na najwyższym poziomie, a także stanowiąc stylowe uzupełnienie aranżacji wnętrz.

Rolety materiałowe to kolejne rozwiązanie, które cieszy się popularnością w związku z szerokim wyborem kolorów profili oraz tkanin. Ze względu na wiele możliwości można montować je we wszelkich typach pomieszczeń, a więc w domach, mieszkaniach, biurach, pomieszczeniach przemysłowych oraz innych. Odpowiedni dobór tkaniny pozwala na zamontowanie rolet w obiektach o zwiększonej wilgotności bądź uzyskanie dodatkowych korzyści w postaci izolacji termicznej. 

Darmowy pomiar i porada 

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy bezpłatny pomiar oraz fachową pomoc w wyborze idealnego systemu roletowego. Przykładamy wszelkich starań, aby nasi Odbiorcy otrzymywali w pełni jakościowe produkty, które posłużą im przez długie lata.

Zobacz inne podobne wpisy

Żaluzje fasadowe 

Żaluzje fasadowe to wysokiej jakości osłony okienne, które przystosowane są do montowania ich na zewnątrz […]

Nasze doświadczenie zbieramy już prawie 20 lat!

Dla każdego znajdziemy rozwiązanie!

Oferta firmy obejmuje cały wachlarz produktów liczący kilkanaście systemów przesłon okiennych, którą prezentujemy w systemach wewnętrznych i zewnętrznych: poziome, pionowe, rolowane i plisowane.