pon. - pt. 9:00 - 17:00, sob. 9:00 - 13:00
Obserwuj nas na / Rol-Art

 Rolety – jakie wybrać, na co zwrócić uwagę? 

Rol-Art. Producent Systemów Roletowych z Kielc

Wybór odpowiednich rolet do wnętrza naszych mieszkań, domów czy biur nie jest oczywisty. Na rynku występuje ich całe mnóstwo, a to z pewnością nie ułatwia ostatecznego wyboru. Jako firma specjalizująca się w sprzedaży tego typu produktów, mamy niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz urozmaicony asortyment, dlatego z miłą chęcią pomożemy Ci podczas zakupów w podjęciu decyzji.

Co motywuje naszych Klientów do wymiany rolet w domach?

Jednym z podstawowych czynników, które zachęcają naszych Odbiorców do zmiany rolet w swoich wnętrzach, jest z pewnością przystępna i bardzo konkurencyjna cena naszych produktów. Ponadto szeroki asortyment pozwala nam na dostosowanie rolet wewnętrznych do aranżacji wnętrz każdego pomieszczenia. Obszerny wybór w rodzajach, modelach oraz kolorach sprawia, że nasi Klienci chętnie decydują się na współpracę właśnie z nami. 

Gdzie warto zamontować rolety zewnętrzne?

Rolety zewnętrzne doskonale sprawdzą się praktycznie we wszystkich pomieszczeniu w domach mieszkalnych, biurach, instytucjach publicznych czy pomieszczeniach przemysłowych o specjalnych wymaganiach. W każdym z tych wnętrz świetnie spełniają swoje funkcje, jednocześnie dodają uroku i przytulnej atmosfery. Nieważne czy urządzamy zupełnie nowe pomieszczenie, czy zmieniamy wystrój już użytkowanych przestrzeni, nasze rolety wewnętrzne doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji. Ponadto zakupy w Rol-Art to nie tylko pełen profesjonalizm oraz fachowa porada, ale także miła i serdeczna atmosfera. 

Jakie rolety wybrać i na co zwrócić uwagę przy zakupie?

W sprzedaży posiadamy m.in. rolety materiałowe oraz rzymskie. Te produkty to niewątpliwie doskonała alternatywa dla firan i zasłon. Często zastępują je całkowicie lub stają się ich uzupełnieniem i ciekawym elementem wystroju. Podczas dokonywania zakupu rolet materiałowych lub rzymskich warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Wybór odpowiedniej struktury tkaniny, materiału oraz kolorystyki profili są niezwykle istotne i znacząco wpływają na wygląd produktów po montażu. System montażu rolet jest bardzo intuicyjny, więc z pewnością każdy da sobie z nim radę. W związku z tym, iż oferujemy wykonanie darmowego pomiaru, nasi Klienci nie muszą martwić się o samodzielne mierzenie i ewentualne pomyłki. Fachowcy firmy Rol-Art zweryfikują każdą niezbędną wielkość i samodzielnie zajmą się całą resztą. 

Zobacz inne podobne wpisy

Nasze doświadczenie zbieramy już prawie 20 lat!

Dla każdego znajdziemy rozwiązanie!

Oferta firmy obejmuje cały wachlarz produktów liczący kilkanaście systemów przesłon okiennych, którą prezentujemy w systemach wewnętrznych i zewnętrznych: poziome, pionowe, rolowane i plisowane.