Rolety – jakie wybrać, na co zwrócić uwagę? 

Rolety, moskitiery, żaluzje, plisy – co wybrać?
19 stycznia 2022
 Rolety rzymskie, a rolety materiałowe – czym się różnią? 
19 lutego 2022

Wybór odpowiednich rolet do wnętrza naszych mieszkań, domów czy biur nie jest oczywisty. Na rynku występuje ich całe mnóstwo, a to z pewnością nie ułatwia ostatecznego wyboru. Jako firma specjalizująca się w sprzedaży tego typu produktów, mamy niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz urozmaicony asortyment, dlatego z miłą chęcią pomożemy Ci podczas zakupów w podjęciu decyzji.

Co motywuje naszych Klientów do wymiany rolet w domach?

Jednym z podstawowych czynników, które zachęcają naszych Odbiorców do zmiany rolet w swoich wnętrzach, jest z pewnością przystępna i bardzo konkurencyjna cena naszych produktów. Ponadto szeroki asortyment pozwala nam na dostosowanie rolet wewnętrznych do aranżacji wnętrz każdego pomieszczenia. Obszerny wybór w rodzajach, modelach oraz kolorach sprawia, że nasi Klienci chętnie decydują się na współpracę właśnie z nami. 

Gdzie warto zamontować rolety zewnętrzne?

Rolety zewnętrzne doskonale sprawdzą się praktycznie we wszystkich pomieszczeniu w domach mieszkalnych, biurach, instytucjach publicznych czy pomieszczeniach przemysłowych o specjalnych wymaganiach. W każdym z tych wnętrz świetnie spełniają swoje funkcje, jednocześnie dodają uroku i przytulnej atmosfery. Nieważne czy urządzamy zupełnie nowe pomieszczenie, czy zmieniamy wystrój już użytkowanych przestrzeni, nasze rolety wewnętrzne doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji. Ponadto zakupy w Rol-Art to nie tylko pełen profesjonalizm oraz fachowa porada, ale także miła i serdeczna atmosfera. 

Jakie rolety wybrać i na co zwrócić uwagę przy zakupie?

W sprzedaży posiadamy m.in. rolety materiałowe oraz rzymskie. Te produkty to niewątpliwie doskonała alternatywa dla firan i zasłon. Często zastępują je całkowicie lub stają się ich uzupełnieniem i ciekawym elementem wystroju. Podczas dokonywania zakupu rolet materiałowych lub rzymskich warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Wybór odpowiedniej struktury tkaniny, materiału oraz kolorystyki profili są niezwykle istotne i znacząco wpływają na wygląd produktów po montażu. System montażu rolet jest bardzo intuicyjny, więc z pewnością każdy da sobie z nim radę. W związku z tym, iż oferujemy wykonanie darmowego pomiaru, nasi Klienci nie muszą martwić się o samodzielne mierzenie i ewentualne pomyłki. Fachowcy firmy Rol-Art zweryfikują każdą niezbędną wielkość i samodzielnie zajmą się całą resztą.