pon. - pt. 9:00 - 17:00, sob. 9:00 - 13:00
Obserwuj nas na / Rol-Art

Rolety rzymskie  

Rol-Art. Producent Systemów Roletowych z Kielc

Rolety wewnętrzne to świetne rozwiązanie, które sprawdza się jako ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem, a tym samym nagrzaniem pomieszczeń. Dodatkowo rolety ograniczają nieproszone spojrzenia przechodniów lub sąsiadów i pozwalają zachować prywatność. Produkt ten to doskonały wybór zarówno dla domów jednorodzinnych, jak i dla pomieszczeń biurowych, sal konferencyjnych czy innych lokali użytkowych. 

Jakie rolety wybrać? Rolety rzymskie, a tradycyjne materiałowe 

Rolety rzymskie to nietuzinkowy produkt, który pomimo swej prostoty niezwykle się wyróżnia. To doskonała alternatywa dla zasłon i firan, którą można wykonać w dowolnej tkaninie. Rolety rzymskie sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach, które zostały zaaranżowane w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. To niezwykle uniwersalne rozwiązanie, które nigdy się nie znudzi. Różnorodność tkanin do wyboru, a także kolorów daje możliwość stworzenia swojego wymarzonego miejsca z przepięknymi dodatkami. Warto zaznaczyć, że rolety rzymskie to również bardzo szybki montaż i demontaż, który w codziennym funkcjonowaniu świetnie się sprawdza. Taka możliwość jest niewątpliwie zaletą w kwestii samodzielnego wyprania czy wyczyszczenia rolet w warunkach domowych. Tak liczne korzyści związane z posiadaniem rolety rzymskiej sprawiają, że wielu naszych Klientów wybiera właśnie ten rodzaj ochrony zakładanej na okna. 

Przesłony okienne rzymskie – zapoznaj się z ofertą Rol-Art 

W naszym punkcie posiadamy szeroki wybór różnych modeli przesłon okiennych w wielu kolorach. W zależności od tego, jak zaaranżowane są Twoje przestrzenie, nasi pracownicy z chęcią zapoznają Cię z naszą szeroką ofertą. U nas zakupisz wysokiej jakości produkty, a wśród nich: plisy, rolety materiałowe, rolety rzymskie, moskitiery, żaluzje, wertikale, a także rolety zewnętrzne i bramy rolowane. Jako jedni z najbardziej rozpoznawalnych producentów wiemy, że trafiają do Was jedynie towary, które swoją funkcję będą spełniały na najwyższym poziomie i to przez długie lata. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji. Możesz skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy, wiadomość e-mail lub rozmowę telefoniczną. Jesteśmy pewni, że wspólnie wybierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie. 

Zobacz inne podobne wpisy

Żaluzje fasadowe 

Żaluzje fasadowe to wysokiej jakości osłony okienne, które przystosowane są do montowania ich na zewnątrz […]

 Producent rolet z Kielc 

Od prawie 20 lat dostarczamy naszym Klientom najwyższej jakości rolety z różnorodnego materiału. Nasze produkty […]

Nasze doświadczenie zbieramy już prawie 20 lat!

Dla każdego znajdziemy rozwiązanie!

Oferta firmy obejmuje cały wachlarz produktów liczący kilkanaście systemów przesłon okiennych, którą prezentujemy w systemach wewnętrznych i zewnętrznych: poziome, pionowe, rolowane i plisowane.