pon. - pt. 9:00 - 17:00, sob. 9:00 - 13:00
Obserwuj nas na / Rol-Art

Rolety rzymskie  

Rol-Art. Producent Systemów Roletowych z Kielc

Rolety wewnętrzne to świetne rozwiązanie, które sprawdza się jako ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem, a tym samym nagrzaniem pomieszczeń. Dodatkowo rolety ograniczają nieproszone spojrzenia przechodniów lub sąsiadów i pozwalają zachować prywatność. Produkt ten to doskonały wybór zarówno dla domów jednorodzinnych, jak i dla pomieszczeń biurowych, sal konferencyjnych czy innych lokali użytkowych. 

Jakie rolety wybrać? Rolety rzymskie, a tradycyjne materiałowe 

Rolety rzymskie to nietuzinkowy produkt, który pomimo swej prostoty niezwykle się wyróżnia. To doskonała alternatywa dla zasłon i firan, którą można wykonać w dowolnej tkaninie. Rolety rzymskie sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach, które zostały zaaranżowane w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. To niezwykle uniwersalne rozwiązanie, które nigdy się nie znudzi. Różnorodność tkanin do wyboru, a także kolorów daje możliwość stworzenia swojego wymarzonego miejsca z przepięknymi dodatkami. Warto zaznaczyć, że rolety rzymskie to również bardzo szybki montaż i demontaż, który w codziennym funkcjonowaniu świetnie się sprawdza. Taka możliwość jest niewątpliwie zaletą w kwestii samodzielnego wyprania czy wyczyszczenia rolet w warunkach domowych. Tak liczne korzyści związane z posiadaniem rolety rzymskiej sprawiają, że wielu naszych Klientów wybiera właśnie ten rodzaj ochrony zakładanej na okna. 

Przesłony okienne rzymskie – zapoznaj się z ofertą Rol-Art 

W naszym punkcie posiadamy szeroki wybór różnych modeli przesłon okiennych w wielu kolorach. W zależności od tego, jak zaaranżowane są Twoje przestrzenie, nasi pracownicy z chęcią zapoznają Cię z naszą szeroką ofertą. U nas zakupisz wysokiej jakości produkty, a wśród nich: plisy, rolety materiałowe, rolety rzymskie, moskitiery, żaluzje, wertikale, a także rolety zewnętrzne i bramy rolowane. Jako jedni z najbardziej rozpoznawalnych producentów wiemy, że trafiają do Was jedynie towary, które swoją funkcję będą spełniały na najwyższym poziomie i to przez długie lata. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji. Możesz skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy, wiadomość e-mail lub rozmowę telefoniczną. Jesteśmy pewni, że wspólnie wybierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie. 

Zobacz inne podobne wpisy

Rolety drewniane 

Rolety są istotnym wyposażeniem każdego budynku, a ich zastosowanie wykorzystuje się w powierzchniach okiennych m.in. […]

 Producent rolet z Kielc 

Od prawie 20 lat dostarczamy naszym Klientom najwyższej jakości rolety z różnorodnego materiału. Nasze produkty […]

Nasze doświadczenie zbieramy już prawie 20 lat!

Dla każdego znajdziemy rozwiązanie!

Oferta firmy obejmuje cały wachlarz produktów liczący kilkanaście systemów przesłon okiennych, którą prezentujemy w systemach wewnętrznych i zewnętrznych: poziome, pionowe, rolowane i plisowane.