pon. - pt. 9:00 - 17:00, sob. 9:00 - 13:00
Obserwuj nas na / Rol-Art

Screeny na okna – zastosowanie 

Rol-Art. Producent Systemów Roletowych z Kielc

Jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się produkcją systemów roletowych. W naszym asortymencie posiadamy wiele produktów najwyższej jakości, a więc m.in.: plisy, moskitiery, rolety rzymskie, rolety materiałowe, rolety zewnętrzne, żaluzje, wertikale oraz bramy rolowane. Każdy z tych produktów doskonale spełnia swoją funkcję, a ponadto wyróżnia się wysoką estetyką wykonania, trwałością i nowoczesnym designem.

Zastosowanie screenów okiennych 

Rolety typu screen to skuteczne i funkcjonalne osłony zewnętrzne, które wyróżniają się także swoją estetyką i stylowym designem. Są wykonane z bardzo wytrzymałego materiału, który jest odporny na czynniki atmosferyczne, a więc zarówno silny wiatr, jak i promieniowanie UV. Screeny na okna są bardzo praktycznym rozwiązaniem, które daje wiele korzyści osobom prywatnym, przedsiębiorcom oraz pracownikom instytucji publicznych. 

Screeny okienne – producent rolet z Kielc 

Siedziba Rol Art mieści się w Kielcach, jednak produkty trafiają do Klientów z terenu całej Polski. Nasze rolety wewnętrzne oraz zewnętrzne znalazły swoich właścicieli m.in. w Krakowie, Jędrzejowie, Gdowie, Wieliczce, Katowicach, Łodzi, a nawet nad morzem. Cieszymy się, że nasze produkty od lat znajdują swoje miejsce w Waszych domach, mieszkaniach, biurach, gabinetach czy innych pomieszczeniach użytkowych. 

Zalety posiadania przysłon okiennych – dlaczego warto zainwestować w screeny na okna?

Wiele osób, zanim zdecyduje się na zakup rolet, żaluzji lub innych przesłon okiennych, postanawia zapoznać się z ich zaletami. Z pewnością inwestycja w screeny na okna to doskonała decyzja dla wszystkich osób, które mieszkają blisko ruchliwej drogi. Przesłony okienne zapewniają swobodę, komfort i intymność wieczorami oraz w nocy, jednocześnie pomagając uchronić się przed ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów lub przechodniów. Ponadto produkty te doskonale sprawdzają się w upalne dni, kiedy można uchronić budynek od nadmiernego nagrzania poprzez zasłonięcie okien, szyb i przeszkleń. Zimą rolety zewnętrzne pomagają w utrzymaniu ciepła w budynku i zapobiegają nadmiernemu wychłodzeniu poszczególnych powierzchni. Jeśli szukasz najkorzystniejszego rozwiązania, skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w naszym punkcie w Kielcach, a także poprzez formularz kontaktowy, wiadomość e-mail lub rozmowę telefoniczną. Zapraszamy! 

Zobacz inne podobne wpisy

Nasze doświadczenie zbieramy już prawie 20 lat!

Dla każdego znajdziemy rozwiązanie!

Oferta firmy obejmuje cały wachlarz produktów liczący kilkanaście systemów przesłon okiennych, którą prezentujemy w systemach wewnętrznych i zewnętrznych: poziome, pionowe, rolowane i plisowane.