pon. - pt. 9:00 - 17:00, sob. 9:00 - 13:00
Obserwuj nas na / Rol-Art

Screeny na okna – zastosowanie 

Rol-Art. Producent Systemów Roletowych z Kielc

Jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się produkcją systemów roletowych. W naszym asortymencie posiadamy wiele produktów najwyższej jakości, a więc m.in.: plisy, moskitiery, rolety rzymskie, rolety materiałowe, rolety zewnętrzne, żaluzje, wertikale oraz bramy rolowane. Każdy z tych produktów doskonale spełnia swoją funkcję, a ponadto wyróżnia się wysoką estetyką wykonania, trwałością i nowoczesnym designem.

Zastosowanie screenów okiennych 

Rolety typu screen to skuteczne i funkcjonalne osłony zewnętrzne, które wyróżniają się także swoją estetyką i stylowym designem. Są wykonane z bardzo wytrzymałego materiału, który jest odporny na czynniki atmosferyczne, a więc zarówno silny wiatr, jak i promieniowanie UV. Screeny na okna są bardzo praktycznym rozwiązaniem, które daje wiele korzyści osobom prywatnym, przedsiębiorcom oraz pracownikom instytucji publicznych. 

Screeny okienne – producent rolet z Kielc 

Siedziba Rol Art mieści się w Kielcach, jednak produkty trafiają do Klientów z terenu całej Polski. Nasze rolety wewnętrzne oraz zewnętrzne znalazły swoich właścicieli m.in. w Krakowie, Jędrzejowie, Gdowie, Wieliczce, Katowicach, Łodzi, a nawet nad morzem. Cieszymy się, że nasze produkty od lat znajdują swoje miejsce w Waszych domach, mieszkaniach, biurach, gabinetach czy innych pomieszczeniach użytkowych. 

Zalety posiadania przysłon okiennych – dlaczego warto zainwestować w screeny na okna?

Wiele osób, zanim zdecyduje się na zakup rolet, żaluzji lub innych przesłon okiennych, postanawia zapoznać się z ich zaletami. Z pewnością inwestycja w screeny na okna to doskonała decyzja dla wszystkich osób, które mieszkają blisko ruchliwej drogi. Przesłony okienne zapewniają swobodę, komfort i intymność wieczorami oraz w nocy, jednocześnie pomagając uchronić się przed ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów lub przechodniów. Ponadto produkty te doskonale sprawdzają się w upalne dni, kiedy można uchronić budynek od nadmiernego nagrzania poprzez zasłonięcie okien, szyb i przeszkleń. Zimą rolety zewnętrzne pomagają w utrzymaniu ciepła w budynku i zapobiegają nadmiernemu wychłodzeniu poszczególnych powierzchni. Jeśli szukasz najkorzystniejszego rozwiązania, skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w naszym punkcie w Kielcach, a także poprzez formularz kontaktowy, wiadomość e-mail lub rozmowę telefoniczną. Zapraszamy! 

Zobacz inne podobne wpisy

Rolety rzymskie  

Rolety wewnętrzne to świetne rozwiązanie, które sprawdza się jako ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem, a tym […]

Nasze doświadczenie zbieramy już prawie 20 lat!

Dla każdego znajdziemy rozwiązanie!

Oferta firmy obejmuje cały wachlarz produktów liczący kilkanaście systemów przesłon okiennych, którą prezentujemy w systemach wewnętrznych i zewnętrznych: poziome, pionowe, rolowane i plisowane.