pon. - pt. 9:00 - 17:00, sob. 9:00 - 13:00
Obserwuj nas na / Rol-Art

Rolety Rol-Art na wymiar w dowolnym kolorze 

Rol-Art. Producent Systemów Roletowych z Kielc

Przesłony okienne pełnią w obecnych czasach bardzo ważną funkcję i pojawiają się praktycznie w każdym domu, mieszkaniu, biurze czy budynku użyteczności publicznej. Są one świetną ochroną przed nadmiernym nasłonecznieniem, a także upałem szczególnie w gorące dni. Rolety lub inne przesłony są także doskonałym rozwiązaniem na nieskromne spojrzenia sąsiadów czy przechodniów zwłaszcza wieczorami, kiedy zaświecone światło w pomieszczeniu zapewnia doskonałą widoczność wnętrza budynku na zewnątrz. 

Szeroki wybór przesłon okiennych – rolety, plisy, wertikale  

W naszym asortymencie posiadamy szeroki wybór różnego rodzaju rolet. U nas możesz zaopatrzyć się m.in. w rolety tradycyjne, czyli materiałowe, rolety rzymskie, żaluzje, plisy lub wertikale. Oprócz tego nasza oferta zawiera moskitiery, rolety zewnętrzne oraz bramy rolowane. U nas z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł według własnej wizji dopełnić pomieszczenia mieszkalne oraz biurowe. Różnorodność tkanin i kolorów umożliwia zakup takich produktów, które idealnie wkomponują się w aranżację wnętrz. Nasze produkty wyróżniają się także szybkim systemem montażu i demontażu, co z pewnością ułatwia możliwość samodzielnego wyczyszczenia rolet w warunkach domowych.

Zamów rolety do swoich wnętrz na dowolny wymiar 

Jesteśmy producentem rolet, dlatego u nas możesz zamówić produkty na dowolny i dostosowany do swoich potrzeb wymiar. Wykonamy dla Ciebie takie rolety, które idealnie wkomponują się we wnętrze i stworzą doskonały klimat. Dowolna konfiguracja naszych wyrobów sprawia, że Klienci chętnie robią u nas zakupy, bo wiedzą, że otrzymają to, czego właśnie potrzebują.

Szukasz rolet na wymiar? Skontaktuj się z firmą Rol-Art z Kielc 

Nasza szeroka oferta rolet wewnętrznych i zewnętrznych dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. U nas możesz kupić produkty w dowolnym rozmiarze i różnorodnym kolorze oraz materiale. Jeśli masz pytania dotyczące np. naszych wyrobów lub odpowiedniego mierzenia rolet, które chcesz zamówić, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania i podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem. Jesteśmy dostępni w naszym punkcie w Kielcach, ale także poprzez wiadomość e-mail, formularz kontaktowy czy rozmowę telefoniczną. 

Zobacz inne podobne wpisy

 Producent rolet z Kielc 

Od prawie 20 lat dostarczamy naszym Klientom najwyższej jakości rolety z różnorodnego materiału. Nasze produkty […]

Rolety drewniane 

Rolety są istotnym wyposażeniem każdego budynku, a ich zastosowanie wykorzystuje się w powierzchniach okiennych m.in. […]

Nasze doświadczenie zbieramy już prawie 20 lat!

Dla każdego znajdziemy rozwiązanie!

Oferta firmy obejmuje cały wachlarz produktów liczący kilkanaście systemów przesłon okiennych, którą prezentujemy w systemach wewnętrznych i zewnętrznych: poziome, pionowe, rolowane i plisowane.