pon. - pt. 9:00 - 17:00, sob. 9:00 - 13:00
Obserwuj nas na / Rol-Art

Rolety drewniane 

Rol-Art. Producent Systemów Roletowych z Kielc

Rolety są istotnym wyposażeniem każdego budynku, a ich zastosowanie wykorzystuje się w powierzchniach okiennych m.in. w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, pomieszczeniach biurowych, salach konferencyjnych, szkołach, uczelniach, gabinetach lekarskich, lokalach użytkowych. Doskonale sprawdzają się zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem lub nocą. To niezastąpione systemy ochronne przed słońcem oraz ciekawskimi spojrzeniami przechodniów lub sąsiadów. Wieczorami i nocą zastosowanie rolet pozwala zachować prywatność, komfort i bezpieczeństwo. 

Rolety drewniane, czyli modne, wygodne i ekologiczne rozwiązanie do Twojego domu

W naszym asortymencie posiadamy szeroki wybór rolet drewnianych wykonanych z połączenia wysokiej jakości naturalnego drewna lipowego i dębowego. Dzięki zmianie kąta nachylenia gwarantują one zachowanie całkowitej widoczności na zewnątrz, jednocześnie eliminując nadmierne nasłonecznienie. Ponadto nasi Klienci uwielbiają kolejną funkcję rolet drewnianych, a mianowicie płynność i łatwość regulowania kierunkiem oraz ilością wpadającego do pomieszczenia światła. Rolety te sprawiają, że zarówno miłośnicy słońca, jak i osoby unikające bezpośredniego kontaktu z nim będą mogli skorzystać z ich wielofunkcyjności i cieszyć się pełnym komfortem oraz dostosowaniem ich działania do swoich preferencji.  

Drewniane rolety w Twoich wnętrzach – Kielce i okolice 

Dzięki drewnianym przedmiotom lub dodatkom pomieszczenia zyskują wspaniały wygląd, ciepło oraz przytulny design. Takie wnętrza potrafią nas wyciszyć i sprawić, że poczujemy się w nich naprawdę spokojnie i dobrze. Nasze produkty to bogata paleta kolorów oraz szerokie możliwości wyboru rozmiarów, dlatego według indywidualnych preferencji każdy z Klientów znajdzie coś dla siebie i idealnie wkomponuje je w swoje wnętrza. Jeśli nie do końca wiesz, który model lub rozmiar rolet wybrać do swojego domu, mieszkania, biura lub innego pomieszczenia użytkowego, koniecznie skontaktuj się z naszymi specjalistami w branży. To właśnie pracownicy Rol-Art z miłą chęcią pomogą Ci dokonać odpowiedniej inwestycji na lata, która nie tylko okaże się praktyczna na co dzień, ale także przepięknie wypełni przestrzeń. Nasza siedziba znajduje się w Kielcach, ale zapraszamy wszystkich mieszkańców województwa świętokrzyskiego lub sąsiednich województw do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. 

Zobacz inne podobne wpisy

Nasze doświadczenie zbieramy już prawie 20 lat!

Dla każdego znajdziemy rozwiązanie!

Oferta firmy obejmuje cały wachlarz produktów liczący kilkanaście systemów przesłon okiennych, którą prezentujemy w systemach wewnętrznych i zewnętrznych: poziome, pionowe, rolowane i plisowane.