Rolety drewniane 

Bramy rolowane – co to takiego? 
4 kwietnia 2022
 Żaluzje drewniane – jak je wykorzystać w przestrzeni domowej?
9 czerwca 2022

Rolety są istotnym wyposażeniem każdego budynku, a ich zastosowanie wykorzystuje się w powierzchniach okiennych m.in. w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, pomieszczeniach biurowych, salach konferencyjnych, szkołach, uczelniach, gabinetach lekarskich, lokalach użytkowych. Doskonale sprawdzają się zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem lub nocą. To niezastąpione systemy ochronne przed słońcem oraz ciekawskimi spojrzeniami przechodniów lub sąsiadów. Wieczorami i nocą zastosowanie rolet pozwala zachować prywatność, komfort i bezpieczeństwo. 

Rolety drewniane, czyli modne, wygodne i ekologiczne rozwiązanie do Twojego domu

W naszym asortymencie posiadamy szeroki wybór rolet drewnianych wykonanych z połączenia wysokiej jakości naturalnego drewna lipowego i dębowego. Dzięki zmianie kąta nachylenia gwarantują one zachowanie całkowitej widoczności na zewnątrz, jednocześnie eliminując nadmierne nasłonecznienie. Ponadto nasi Klienci uwielbiają kolejną funkcję rolet drewnianych, a mianowicie płynność i łatwość regulowania kierunkiem oraz ilością wpadającego do pomieszczenia światła. Rolety te sprawiają, że zarówno miłośnicy słońca, jak i osoby unikające bezpośredniego kontaktu z nim będą mogli skorzystać z ich wielofunkcyjności i cieszyć się pełnym komfortem oraz dostosowaniem ich działania do swoich preferencji.  

Drewniane rolety w Twoich wnętrzach – Kielce i okolice 

Dzięki drewnianym przedmiotom lub dodatkom pomieszczenia zyskują wspaniały wygląd, ciepło oraz przytulny design. Takie wnętrza potrafią nas wyciszyć i sprawić, że poczujemy się w nich naprawdę spokojnie i dobrze. Nasze produkty to bogata paleta kolorów oraz szerokie możliwości wyboru rozmiarów, dlatego według indywidualnych preferencji każdy z Klientów znajdzie coś dla siebie i idealnie wkomponuje je w swoje wnętrza. Jeśli nie do końca wiesz, który model lub rozmiar rolet wybrać do swojego domu, mieszkania, biura lub innego pomieszczenia użytkowego, koniecznie skontaktuj się z naszymi specjalistami w branży. To właśnie pracownicy Rol-Art z miłą chęcią pomogą Ci dokonać odpowiedniej inwestycji na lata, która nie tylko okaże się praktyczna na co dzień, ale także przepięknie wypełni przestrzeń. Nasza siedziba znajduje się w Kielcach, ale zapraszamy wszystkich mieszkańców województwa świętokrzyskiego lub sąsiednich województw do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.