pon. - pt. 9:00 - 17:00, sob. 9:00 - 13:00
Obserwuj nas na / Rol-Art

 Żaluzje pionowe „wertikale” – idealne rozwiązanie dla firm

Rol-Art. Producent Systemów Roletowych z Kielc

Pionowe żaluzje, czyli tak zwane wertikale to praktyczne i sprawdzone rozwiązanie na szybkie przesłanianie dużych wnęk okiennych. Proste w użyciu mechanizm sprawia, że wertikale mogą być obsługiwane nawet przez młodsze dzieci. Łatwość użycia oraz funkcjonalność, a także estetyka wykonania sprawiają, że ten rodzaj przesłon okiennych cieszy się wśród Klientów dużą popularnością. 

Gdzie najlepiej sprawdzą się wertikale? Montaż żaluzji pionowych 

Żaluzje pionowe to najczęściej wybierane przesłony okienne do biur, szkół, przedszkoli, bibliotek oraz innych instytucji użyteczności publicznej. Ze względu na to, że są łatwe w użyciu i bardzo solidne mogą posłużyć bardzo długi czas, a inwestycja w nie to najlepszy wybór. Możliwość płynnego regulowania położenia pasów sprawia, że promienie słoneczne są odpowiednio zatrzymane. Jednocześnie niezbędne doświetlenie z zewnątrz dla osób będących w pomieszczeniu nie zostaje pomniejszone. Tak szybkie i intuicyjne w obsłudze przesłony okienne to idealne rozwiązanie szczególnie w szkołach. Uczniowie w różnym wieku mogą samodzielnie zadbać o swój komfort i ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem. 

Estetyka i funkcjonalność w jednym, czyli postaw na żaluzje pionowe – wertikale

Jak wcześniej wspomnieliśmy, wertikale świetnie prezentują się w pomieszczeniach pod kątem zabezpieczania wnętrza przed nadmiernym nasłonecznieniem. Ponadto są one również istotnym elementem wystroju wnętrza. Szeroki wybór wysokiej jakości tkanin w różnorodnych kolorach sprawia, że wertikale mogą zostać idealnie dopasowane do każdego wnętrza w indywidualny sposób. Takie rozwiązanie pozwala stworzyć wymarzone pomieszczenie dostosowane do jego zastosowania. 

Szukam wysokiej jakości żaluzji pionowych w atrakcyjnej cenie 

Jako producent systemów roletowych w swojej ofercie posiadamy szeroki wybór różnorodnych przesłon okiennych. To właśnie u nas znajdziesz m.in. rolety wewnętrzne, plisy, rolety rzymskie, żaluzje czy właśnie wertikale. Jeśli masz pytania dotyczące naszych produktów lub nie do końca wiesz, na które przesłony okienne się zdecydować. Skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji poprzez formularz kontaktowy, wiadomość e-mail lub drogą telefoniczną. Zapraszamy do kontaktu! 

Zobacz inne podobne wpisy

Rolety rzymskie  

Rolety wewnętrzne to świetne rozwiązanie, które sprawdza się jako ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem, a tym […]

Rolety drewniane 

Rolety są istotnym wyposażeniem każdego budynku, a ich zastosowanie wykorzystuje się w powierzchniach okiennych m.in. […]

Nasze doświadczenie zbieramy już prawie 20 lat!

Dla każdego znajdziemy rozwiązanie!

Oferta firmy obejmuje cały wachlarz produktów liczący kilkanaście systemów przesłon okiennych, którą prezentujemy w systemach wewnętrznych i zewnętrznych: poziome, pionowe, rolowane i plisowane.