pon. - pt. 9:00 - 17:00, sob. 9:00 - 13:00
Obserwuj nas na / Rol-Art

Nazywamy się Rol-Art i produkujemy rolety!

Rol-Art. Producent Systemów Roletowych z Kielc

Od prawie 20 lat zajmujemy się produkcją systemów roletowych. Nasza oferta składa się z produktów, które obejmują kilkanaście rodzajów przesłon okiennych w systemach wewnętrznych i zewnętrznych: poziome, pionowe, rolowane oraz plisowane. Nasza wyspecjalizowana kadra służy fachową pomocą oraz doradą, w związku z czym u nas każdy znajdzie idealne rozwiązanie dla swoich potrzeb i preferencji. 

Kim jesteśmy? Co robimy? Jak możemy Ci pomóc? 

Specjalizujemy się w produkcji oraz sprzedaży rolet wewnętrznych i zewnętrznych. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć wysokiej jakości asortymentu, który doskonale spełnia swoją funkcję przez wiele lat. W Rol-Art znajdziesz: plisy, rolety materiałowe, rolety rzymskie, moskitiery, żaluzje oraz wertykale. Ponadto w ofercie posiadamy także garażowe bramy rolowane, które w głównej mierze są wykorzystywane we wszystkich gałęziach przemysłu. Jako wieloletni producent systemów roletowych oferujemy bezpłatny pomiar, który wykonany przez specjalistów będzie w pełni odzwierciedlał prawidłowe zapotrzebowanie na nasze produkty. Podążając za nieustannym rozwojem rynku oraz ciągłą innowacją specjalizujemy się również w automatyce, a więc systemach dla inteligentnych domów. 

Systemy roletowe najwyższej jakości – województwo świętokrzyskie

Siedziba naszej firmy znajduje się w województwie świętokrzyskim, a dokładniej w Kielcach. To właśnie tutaj produkujemy systemy roletowe z najwyższej jakości materiałów. Choć od kilkunastu lat realizujemy swoje działania właśnie w Kielcach, nasze produkty dostarczamy na terenie całego kraju i jesteśmy otwarci na ogólnopolską współpracę. 

U nas znajdziesz rozwiązanie 

Oferujemy szereg produktów wysokiej jakości, które zagwarantują ochronę przeciwsłoneczną, a także wpłyną na zachowanie prywatności w domach. Dzięki tak szerokiemu asortymentowi znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie każdego problemu. Jesteśmy gotowi na realizację obszernych zleceń dla dużych obiektów oraz wymagających Klientów. Zapraszamy do kontaktu poprzez wiadomość e-mail, formularz kontaktowy lub drogą telefoniczną. Jesteśmy otwarci na współpracę! 

Zobacz inne podobne wpisy

Żaluzje fasadowe 

Żaluzje fasadowe to wysokiej jakości osłony okienne, które przystosowane są do montowania ich na zewnątrz […]

Nasze doświadczenie zbieramy już prawie 20 lat!

Dla każdego znajdziemy rozwiązanie!

Oferta firmy obejmuje cały wachlarz produktów liczący kilkanaście systemów przesłon okiennych, którą prezentujemy w systemach wewnętrznych i zewnętrznych: poziome, pionowe, rolowane i plisowane.